Hızlı Erişim

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Akademik Personel

ODÜ-TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK YAPI

PROGRAMLAR

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

 

Bilgisayar Programcılığı Programı

Bölüm Bşk. Dr. Öğr. Üyesi Kerem ERZURUMLU

Öğr. Gör. Bülent KANDEMİR

Öğr. Gör. Necati TAŞKIN

Öğr. Gör. Servet KILIÇ

 Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü

 

 

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı

Bölüm Bşk. Dr. Öğr. Üyesi Emel KARACA ÖNER

Bölüm Bşk. Yrd. Öğr. Gör. Fatih Cihan ÖZEL

Dr. Öğr. Üyesi Meryem YEŞİL

Dr. Öğr. Üyesi Saadet KOÇ GÜLER

 El Sanatları Bölümü

Geleneksel El Sanatları Programı

Bölüm Bşk.   Öğr. Gör. Fatma PAMUK KURUCU

Bölüm Bşk. Yrd. Öğr. Gör. Elif ŞENGÜL

Öğr. Gör. Nesrin GÜRSES

Öğr. Gör. Firdevs ÇAKIR

Mimari Dekoratif Sanatlar Programı

Mimari Dekoratif Sanatlar Programı İ.Ö

Elektrik ve Enerji Bölümü

 

Elektrik Programı

Bölüm Bşk. Öğr. Gör. Özer ŞENYURT

Bölüm Bşk. Yrd. Öğr. Gör. Gökhan YASİM

Öğr. Gör . Nihat PARLAK

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı

 Öğr. Gör. Barış İŞYARLAR

 Elektronik ve Otomasyon Bölümü

 

Mekatronik Programı

Bölüm Bşk.   Dr. Öğr. Üyesi Göksel KAYA

Bölüm Bşk.Yrd.  Öğr.Gör. Reşit AKDAĞ

Dr. Öğr. Üyesi Ergün YÜCESOY

Elektronik Teknolojisi Programı

Öğr.Gör. İdris SANCAKTAR

Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KARA

Öğr.Gör. Mustafa MUTLU

İnşaat Bölümü

İnşaat Teknolojisi Programı

İnşaat Teknolojisi Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Dr. Öğr. Üyesi Yasemin AKGÜN

Bölüm Bşk.Yrd.   Öğr.Gör. Bilge AYDIN

Dr. Öğr. Üyesi Erdem TÜRKELİ

Öğr.Gör. Ahmet KÖSE

Öğr.Gör. Adnan TİRYAKİ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

 

Makine Programı

Bölüm Bşk.   Dr. Öğr. Üyesi Mithat AKGÜN

Bölüm Bşk. Yrd. Öğr.Gör. Mustafa Selim ÇAKIROĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sami GÜLER

Öğr. Gör. Kani ŞENSOY

 Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü

Otomotiv Teknolojisi Programı

Bölüm Bşk.   Öğr.Gör. Şükrü YILMAZ


Ekleme tarihi: 05-12-2018 06:38:49 Güncellenme tarihi: 03-01-2019 13:26:21