E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis
 Haberler & Duyurular
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ara Sınav Mazeret Sınavı Müracaatları Değerlendirme ListesiMotorlu Araçlar ve Uygulamalı Eğitim-Öğretim İşbirliği ProtokolüTeknolojiyi Yönet, Hayatı Yönet Proje Açılış ToplantısıMezuniyet Çift Ders Sınavı ListesiYatay Geçiş Başvuru SonuçlarıYardımcı Doçentlik Yabancı Dil Sınavı SonucuMezun Durumda bulunan ve Sadece Stajı Kalan Öğrencilerimizin Dikkatine!Aralık Karma Fotoğraf Sergisi Okulumuzda AçıldıOkulumuz Futbol Turnuvası Tamamlandı20.12.2017 Çarşamba günü yapılması planlanan mühendislik yeterlilik sınavları hakkında10 KASIM 2017 GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAYGIYLA ANILDI“Teknolojiyi Yönet, Hayatı Yönet” Proje ortaklığımız geçtiTezmaksan Semineri Yapıldı2017-2018 Yatay Geçiş İlan Listesiİnşaat Teknolojileri 2017 EtkinlikleriArasınav(Vize) Mazaret Sınavına Girecek Öğrenci ListesiPERSONEL İLANIOtomotiv Firmaları ile Uygulamalı Eğitim Protokol İmzalandıORDİF 52'ye KatıldıkMekatronikçinin SCADA GünlüğüAcı Kaybımız10 Kasım 2016 Atatürk'ü Anma TöreniBölümler Arası Futbol Turnuvası DüzenlendiMekatronikçinin Staj GünlüğüKısmi Zamanlı Öğrenci BaşvurularıYabancı Dil Muafiyet Sınavı DuyurusuAvrupa Birliği Destekli Logistik Eğitimi Yüksekokulumuzda TamamlandıTekstilde Gençlerin Usta Elleri Projesi Kapsamında Kuzey Kafkas Tekstili ZiyaretMerkezi Yatay Geçiş Duyurusuİnşaat Teknolojisi Programı Önemini Artırıyor
Anasayfa

Bölüm Öğretim Elemanları Dağılımı

 

ODÜ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK YAPI

PROGRAMLAR

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Bilgisayar Programcılığı Programı

Bilgisayar Programcılığı Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Yrd.Doç.Dr. Kerem ERZURUMLU

Öğr.Gör. Bülent KANDEMİR

Öğr.Gör. Ergün YÜCESOY

Öğr.Gör. Necati TAŞKIN

 Öğr. Gör. Servet KILIÇ

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı

Bahçe Tarımı

Bahçe Tarımı İ.Ö.

Seracılık Programı

Seracılık Programı İ.Ö

Bölüm Bşk.   Yrd.Doç.Dr. Emel KARACA ÖNER

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr.Gör. Fatih Cihan ÖZEL

Yrd.Doç.Dr. Meryem YEŞİL

 

 

Fındık Tarımı ve İşleme Teknolojisi

 El Sanatları Bölümü

Geleneksel El Sanatları Programı

Geleneksel El Sanatları Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Öğr.Gör.Fatma PAMUK

Bölüm Bşk.Yrd.   Öğr.Gör. Elif ŞENGÜL

Öğr.Gör. Nesrin GÜRSES

Öğr.Gör. Firdevs ÇAKIR

Mimari Dekoratif Sanatlar Programı

Mimari Dekoratif Sanatlar Programı İ.Ö.

Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı

Elektrik ve Enerji Bölümü

Elektrik Programı

Elektrik Programı İ.Ö.

Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Programı

Bölüm Bşk.  Öğr.Gör. Özer ŞENYURT

Öğr. Gör . Nihat PARLAK

Öğr.Gör. Gökhan YASİM

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.Yrd  Öğr.Gör. Barış İŞYARLAR

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Elektronik Teknolojisi Programı

Elektronik Teknolojisi Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Yrd. Doç Dr. Ahmet TURAN

Öğr.Gör. İdris SANCAKTAR

Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı

Bölüm Bşk.Yrd.   Öğr.Gör. Mustafa KARA

Öğr.Gör. Mustafa MUTLU

Mekatronik Programı

Mekatronik Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.Yrd.   Öğr.Gör. Reşit AKDAĞ

İnşaat Bölümü

İnşaat Teknolojisi Programı

İnşaat Teknolojisi Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Yrd.Doç.Dr. Yasemin AKGÜN

Bölüm Bşk.Yrd.   Öğr.Gör. Bilge AYDIN

Öğr.Gör. Ahmet KÖSE

Öğr.Gör. Adnan TİRYAKİ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Makine Programı

Makine Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Yrd.Doç.Dr. Mithat AKGÜN

Bölüm Bşk. Yrd.Öğr.Gör. Mustafa Selim ÇAKIROĞLU 

Makine Resim Konstrüksiyon Programı

Makine Resim Konstrüksiyon Programı İ.Ö.

Öğr. Gör. Kani ŞENSOY

Elektromekanik Taşıyıcılar

 

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü

Mobilya ve Dekorasyon Programı

 

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü

Otomotiv Teknolojisi Programı

Otomotiv Teknolojisi Programı İ.Ö.

Bölüm Bşk.   Öğr.Gör.Göksel KAYA

Bölüm Bşk.Yrd.  Öğr.Gör. Şükrü YILMAZ

Öğr. Gör. Mustafa BÜYÜK

Öğr. Gör. Yüksel BİLGİN

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

Giyim Üretim Teknolojisi Programı

Giyim Üretim Teknolojisi Programı İ.Ö.

 


T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Merkez / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

2015-2016 yılı güz dönemi itibari ile okulumuzda 3 yeni programda öğrenci alımı yapılacaktır.