Hızlı Erişim

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Prgram Staj Kurulları

                                                                  TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

                                         2021-2022 AKADEMİK YILI BÖLÜM/PROGRAM STAJ KURULLARI TABLOSU

 

TBMYO Staj Eğitim Uygulama Kurul Başkanı: Mdr. Yrd. Dr.Öğr.Üyesi. Ergün YÜCESOY

BÖLÜMLER

PROGRAMLAR

PROGRAM STAJ KURULLARI

 

Bilgisayar Teknolojileri

 

Bilgisayar Programcılığı Programı Bilgisayar Programcılığı Programı İ.Ö.

Başkan: Öğr. Gör Dr. Bülent KANDEMİR

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Kerem ERZURUMLU

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Necati TAŞKIN

Üye: Öğr. Gör. Dr. Servet KILIÇ

 

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

 

Tıbbi Aromatik Bitkiler Programı

Başkan: Dr. Öğr. Üyesi Meryem YEŞİL

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Emel KARACA ÖNER

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Saadet KOÇ GÜLER

 

El Sanatları

 

Geleneksel El Sanatları Programı

Başkan: Öğr. Gör. Nesrin GÜRSES

Üye: Öğr. Gör. Firdevs ÇAKIR

Üye: Öğr. Gör. Elif ŞENGÜL

Üye: Öğr. Gör. Serkan ATAC

Üye: Öğr. Gör. Fatma PAMUK KURUCU

 

Mimari Dekoratif Sanatlar Mimari Dekoratif Sanatlar İ.Ö.

 

 

Elektrik ve Enerji

 

Elektrik Programı

Başkan: Öğr. Gör. Özer ŞENYURT

Üye: Öğr. Gör. Nihat PARLAK

Üye: Öğr.Gör. Batuhan KOTAN

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı

Başkan: Öğr. Gör. Dr. Barış İŞYARLAR

Üye: Öğr. Gör. Zafer ŞAHİN

Üye: Öğr. Gör.  Kaan KURUCU

 

 

 

Elektronik ve Otomasyon

Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı

Başkan: Öğr. Gör. Dr. Mustafa MUTLU

Üye:  Öğr. Gör. Numan Derda ÖZKUTLU

Üye: Öğr. Gör Fadime ÖZEREN

 

Elektronik Teknolojisi Programı

Başkan: Dr.Öğr.Üyesi Mustafa KARA

Üye: Öğr. Gör. Rıdvan ERKOÇ

Üye: Öğr. Gör. Yasin NUHOĞLU

Mekatronik Mekatronik İ.Ö.

Başkan: Öğr. Gör. Reşit AKDAĞ

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Ergün YÜCESOY

Üye: Dr. Öğr. Üyesi Göksel KAYA.

 

İnşaat

İnşaat Teknolojisi Programı

Başkan: Doç. Dr. Erdem TÜRKELİ

Üye:Doç.Dr. Yasemin AKGÜN

Üye:Öğr. Gör.Bilge KÖSE

İnşaat Teknolojisi Programı İ.Ö

 

Makine ve Metal Teknolojileri

Makine Programı

Makine Programı İ.Ö.

Makine Resim Konstrüksiyon

Başkan Dr. Öğr. Üyesi Mithat AKGÜN

Üye: Öğr. Gör.   Kani ŞENSOY

Üye: Öğr. Gör.   Mustafa Enes YAZICI

 

Motorlu Araçlar ve

Ulaştırma Teknolojileri

 

Otomotiv Teknolojisi Programı

Otomotiv Teknolojisi Programı İ.Ö.

Başkan: Öğr. Gör Bekir DÜZCAN

Üye: Öğr. Gör. Muhammet Latif BEKCİ

Üye: Dr.Öğr.Üyesi.Göksel KAYA


Ekleme tarihi: 10-02-2022 11:16:28 Güncellenme tarihi: 16-03-2022 16:42:01