TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Akademik Danışmanlar

 2023-2024 AKADEMİK YILI 

BÖLÜM   ve  PROGRAMLAR 

AKADEMİK  DANIŞMANLAR

BÖLÜM BŞK. B.BŞK. YAR. VE ÖĞRETİM ELEMANLARI

 Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanlığı

Bilgisayar Programcılığı Programı  

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler     

Dr. Öğr. Üyesi Kerem ERZURUMLU

Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Kerem ERZURUMLU         

Doç. Dr. Servet KILIÇ

Dr. Öğr. Üyesi Necati TAŞKIN 

 


Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanlığı  

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı  

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler  

Doç.Dr. Meryem YEŞİL

  

Bölüm Başkanı    Doç. Dr. Emel KARACA ÖNER                                            

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr.Gör. Fatih Cihan ÖZEL  

Doç. Dr. Meryem YEŞİL    

Dr. Öğr. Üyesi Saadet KOÇ GÜLER 

 


El Sanatları Bölüm Başkanlığı 

 

Geleneksel El Sanatları Programı  

 

Öğr.Gör.Firdevs ÇAKIR

Bölüm Başkanı Öğr.Gör. Nesrin GÜRSES 

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr.Gör. Elif ŞENGÜL   

Öğr. Gör. Fatma PAMUK KURUCU

Öğr. Gör. Firdevs ÇAKIR  

Öğr. Gör. Serkan ATAC

Öğr. Gör. Şafak ŞAHİN                                      

 

Mimari Dekoratif Sanatlar  

 

Öğr.Gör. Şafak ŞAHİN


Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanlığı

Elektrik Programı    

 

  1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler   

Öğr. Gör. Batuhan KOTAN   

 

Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Özer ŞENYURT        

Bölüm Bşk. Yrd. Öğr. Gör. Gökhan YASIM  

Öğr. Gör. Dr. Barış İŞYARLAR   

Öğr. Gör. Nihat PARLAK  

Öğr. Gör. Kaan KURUCU  

Öğr. Gör. Zafer ŞAHİN

Öğr. Gör. Batuhan KOTAN  

Doğal Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı  

Öğr. Gör. Zafer ŞAHİN

 


                                                  Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanlığı                                                            

 

Elektronik Teknoloji

 

 

Elektronik HaberleşmeTeknolojisi Programı 

 

 

 

Mekatronik

 

 

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler   

Öğr. Gör. Yasin NUHOĞLU

 

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler  

Öğr. Gör. Fadime ÖZEREN

 

 

Öğr. Gör. Ozan KEKÜL

       

Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ergün YÜCESOY                   

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr. Gör Reşit AKDAĞ

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr. Gör Rıdvan ERKOÇ  

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KARA 

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa MUTLU 

Öğr.Gör. Fadime ÖZEREN                                                    

Öğr. Gör. Yasin NUHOĞLU

Öğr. Gör. Numan Derda ÖZKUTLU

Öğr. Gör. Dr. Ozan KEKÜL


İnşaat Bölüm Başkanlığı 

İnşaat Teknolojisi Programı  

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler  

Öğr.Gör. Bilge KÖSE  

Bölüm Başkanı  Doç. Dr. Yasemin AKGÜN               

Bölüm Bşk.Yrd. Öğr.Gör. Bilge KÖSE 

Doç. Dr. Erdem TÜRKELİ              

Öğr.Gör. Adnan TİRYAKİ  

 


Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanlığı    

Makine Programı    

 

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler  

 Öğr. Gör. Kani ŞENSOY

  

Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mithat AKGÜN                 

Doç. Dr. Mehmet Sami GÜLER                                            

Öğr. Gör. Kani ŞENSOY

Öğr. Gör. Mustafa Enes YAZICI                                           


Motorlu Araçlar ve UlaştırmaTeknolojisi Bölüm Başkanlığı

 

 

Otomotiv Teknolojisi Programı

 

 

 

1.Sınıf Yeni Kayıtlı Öğrenciler  

Öğr. Gör. Bekir DUZCAN

 

                                                                                  

Bölüm Başkanı Öğr.Gör.  Bekir DUZCAN

Öğr. Gör. Muhammed Latif BEKCİ 

 


Ekleme tarihi: 11-11-2022 10:02:23 Güncellenme tarihi: 29-04-2024 14:06:54